Strona główna spiewnik.fogi.pl
Strona główna spiewnik.fogi.pl
spiewnik.fogi.pl
Adoramus
Zespół wokalno-instrumentalny Adoramus powstał w sierpniu 2001 roku w Tczewie pod wpływem doświadczenia modlitwy adoracyjnej w Medjugorje. Został utworzony z intencją posługi muzycznej podczas I-piątkowych adoracji Najświętszego Sakramentu, które Adoramus wówczas zainicjował i do dzisiaj prowadzi w parafii pw. Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła w Tczewie.

Od kwietnia 2002 r. zespół Adoramus rozpoczął systematyczną, cosobotnią posługę muzyczną na Wieczernikach Królowej Pokoju w Oborach (w latach 2002-2003 raz w miesiącu wspólnie z zespołem Echo Maryi z Łomianek). Wieczernik Królowej Pokoju w Oborach prowadzony co sobotę przez o. Piotra Męczyńskiego O.Carm. gromadzi u stóp łaskami słynącej Figury Matki Bożej Bolesnej pielgrzymów z wielu miast Polski na całodziennym czuwaniu modlitewno-ewangelizacyjnym. W tamtym czasie do Obór co sobotę przyjeżdżało 20-30 autokarów pielgrzymów poszukujących żarliwej modlitwy u stóp oborskiej Piety.

Cosobotnia posługa zespołu trwała przez pięć lat, dzięki czemu Adoramus prowadził śpiew na ponad 215. oborskich Wieczernikach.
kontaktpartnerzy
Copyright © 2006 - 2014 FOGI.PL